تبلیغ دهنده

بله شما با استفاده از هدفمندی ” لیست سیاه ” میتوانیید تعیین کنید که تبلیغ در چه سایت هایی نمایش داده نشود .

شما میتوانیدبا استفاده از پنل کاربری قدرتمند شبکه زنبور : تعداد مشاهده بنر در هر روز ، تعداد کلیک بر روی بنر ،آمار روزانه ،هزینه هرکلیک ،بودجه تبلیغ و همچنین نرخ CTRمربوط به هر روز را مشاهده نمایید.

خیر ، شبکه زنبور با استفاده از سیستم هوشند و آنالیز کلیک های تبلیغاتی مانع از هرگونه تقلب و محاسبه کلیک های غیر هدفمند میشود و با متقلبین به شدت برخورد میکند.

به کلمات مرتیط با موضوع تبلیغ کلمات کلیدی گفته میشود .کلمات کلیدی به شما کمک میکند که تبلیغ شما هدفمند تر شده و در سایت های نمایش داده شود که کلمات کلیدی ورودی شما در متاتگ آنها وجود دارد. به عنوان مثال اگر کلمه “هنر” را به عنوان کلمه کلیدی وارد نمایید . تبلیغ شما در سایت هایی که در متا تگ آن ها کلمه هنر وجود دارد ، نمایش داده میشود.

با استفاده از دسته بندی بازه زمانی شما میتوانید تعیین کنید که تبلیغ در چه ساعاتی از شبانه روز نمایش داده شود . به عنوان مثال شما میخواهد تبلیغ شما فقط در بازه ۹ صبح تا ۸ شب نمایش داده شود که میتوانید از این دسته بندی استفاده نمایید .

با استفاده از دسته بندی سیستم عامل میتوانید سیستم عامل هایی را که میخواهیید تبلیغ در آن نمایش داده شود را مشخص کنید . به عنوان مثال شما میخواهید تبلیغ شما فقط در سیستم عامل های موبایلی اندروید و IOS نمایش داده شود میتوانید از این دسته بندی استفاده کنید و یا میخواهید که تبلیغ در سیستم عامل مک نمایش داده نشود میتوانید از این دسته بندی استفاده نمایید.

با استفاده از دسته بندی جفرافیایی شما میتوانید محدوده ای را که میخواهید تبلیغ درآن نمایش داده شود را مشخص نمایید . محدوده جغرافیایی شامل محدوده کشور ایران ،محدوده خارج از ایران ، محدود کل دنیا و محدوده استان های ایران می باشد . به عنوان مثال شما میخواهید که تبلیغ شما فقط برای بازدید کنندگان خارج از کشور نمایش داده شود که میتوان از محدود خارج از ایران استفاده کرد و یا میخواهید تبلیغ شما فقط در استان های تهران و فارس نمایش داده شود که میتوانید از محدوده استانی استفاده نمایید .

در شبکه زنبور شما میتوانید تبلیغات خود را براساس : بازه زمانی ، موقعیت جفرافیایی ،سیستم عامل ،کلمات کلیدی ،دسته بندی موضوعی و شبکه طلایی دسته بندی کنید .

با استفاده از اینک زیر میتوانید از تعرفه تبلیغات مطلع شوید .

تعرفه تبلیغات

 

حداقل بودجه برای ثبت تبلیغات در شبکه زنبور ۱۰۰,۰۰۰ تومان است .

هر فرد حقیقی و یا حقوقی که منظور نمایش تبلیغ خود در شبکه زنبور عضو شده و تبلیغ کلیکی و یا جایگاه ثابت خود را ثبت نمایید.

سوالات عمومی

شما میتوانید در سایت عضو شده و از قسمت پشتیبانی برای ما تیکت ارسال نمایید که در اسرع وقت به سوالات شما جواب داده خواهد شد و یا به صورت مستقیم با شماره تماس :  ۰۳۱۳۶۵۱۶۰۶۵ تماس حاصل نمایید.

به مجموعه سایت ها پر بازدید عضو شبکه زنبور که رتبه کشوری زیر ۲۰۰ را دارا می باشند شبکه طلایی گفته میشود .

به جایگاه های اجاره ای موجود در سایت های مختلف شبکه زنبور ، جایگاه ثابت میگویند.

CTR مخفف Click Through Rate به معنای نرخ کلیک نسبت به رتبه است. در واقع CTR نسبت کلیک به مشاهده بنر است . برای مثال اگر بنر شما در روز ۱۰۰۰ بار نمایش داده شود و ۲ بار بر روی آن کلیک شده باشد . نرخ CTR آن ۰٫۲ خواهد بود .

    ۱۰۰* ( تعداد نمایش بنر/    تعداد کلیک ها ) = CTR

تبلیغات eCPM مخفف Cost Per Thousand معنای پرداخت به ازای ۱۰۰۰ بار نمایش تبلیغ است . در واقع به ازای هر ۱۰۰۰ بار نمایش یک بنر تبلیغاتی مبلغی به نمایش دهنده تبلیغ پرداخت خواهد شد . حرف “M” در CPM نشان دهنده عدد ۱۰۰۰ در اعداد رومی (Roman Numeral) است.

تبلیغاتی هستند که به ازای هر کلیک بر روی بنر و یا متن تبلیغات آگهی دهندگان ، مبلغی به عنوان هزینه تبلیغات از حساب آگهی دهندگان کسر خواهد شد .

تبلیغات PPC مخفف Pay Per Click به معنای پرداخت به ازای هرکلیک می باشد و در واقع همان تبلیغات کلیکی می باشد.

نمایش دهنده

بله با استفاده از قسمت ویرایش جایگاه در پنل کاربری میتوانیید تبلیغات متنی را شخصی سازی نمایید.

 

بله . تبلیغات CPM برای همه نمایش دهندگان تبلیغ در دسترس نیست و فقط این امکان برای سایت های پر محتوا و پر بازدید در نظر گرفته شود و پس از بررسی توسط کارشناسان شبکه زنبور و تایید صلاحیت، این امکان برای نمایش دهندگان فراهم میشود

با اسفاده از لینک زیر میتوانید از تعرفه درآمد مطلع شوید.

تعرفه درآمد

ابتدا در سایت زنبور عضو شده و وارد پنل کاربری خود شوید . سپس از قسمت سایت ها ، سایت خود را ثبت کرده و جایگاه های خود را تعریف نمایید . پس از تعریف جایگاه میتوانید کد مربوط به نمایش بنر را دریافت نمایید .

لینک آموزش تصویری دریافت کد نمایش بنر

پس از اینکه به حد نصاب ۱۵,۰۰۰ تومان رسیدید باید اطلاعات حساب بانکی و همچنین کد شبای حساب خود را در قسمت “امور مالی ” وارد نمایید و سپس درخواست واریز دهید. لازم به ذکراست کد شبا یک کد ۲۴ رقمیست که باید از سایت بانک خود دریافت نمایید.

هر فرد حقیقی و یا حقوقی که مالک وبسایت و یا وبسایت هایی باشد و در شبکه زنبورعضو شده و وبسایت و یا وبسایت های خود را ثبت کرده باشد و کدهای تبلیغ مربوط به جایگاه های مختلف را درون وبسایت و یا وبسایت های های قرار داده باشد تا تبلیغ از طریق شبکه زنبور درون وبسایت ها نمایش داده شود .